Świeczni wotywny w kościele

O Firmie St. Killians…..

St. Killians jest wyłącznym dostawcą innowacyjnego, unikalnego i opatentowanego systemu świec wotywnych.

Główna siedziba firmy znajduje się w Tipperary w Irlandii. Obecnie firma St. Killians zaopatruje wiele katedr i kościołów na całym świecie m.in. Katedrę  w Galway (Irlandia),  Katedrę w Pizie (Włochy), Katedrę św. Patryka w Nowym Jorku (USA) natomiast w Polsce – Królewską Katedrę na Wawelu, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach,  Centrum Jana Pawła II i wiele innych.

Z wielkim oddaniem pracowaliśmy nad stworzeniem najlepszego i najbezpieczniejszego Systemu Świec Wotywnych dla kościołów, katedr i miejsc modlitwy i kultu na całym świecie, a nasza pasja do doskonałości zapewnia naszym Klientom wysokiej jakości produkty  w połączeniu z gwarantowaną usługą serwisową wg ustalonego wcześniej harmonogramu serwisowego.

Rozwój Systemu Świec Wotywnych St. Killians

Michael Murphy i Michael Barrett opracowali unikalny system St. Killians aby zapewnić czystszy, bezpieczniejszy i przyjazny środowisku system świec wotywnych dla katedr, kościołów i sanktuariów.

W tradycyjnych świecznikach,  świece pozostawione w pojemnikach doprowadziły do licznych zagrożeń pożarowych, które mogły spowodować w kościołach poważne uszkodzenia  konstrukcyjne,  a także trudne do usunięcia szkody wyrządzone przez sadzę i dym.  Dodatkowo problematyczna jest kwestia powstawania dużej ilości odpadów. Poprzez  działalność na skalę globalną oraz liczne kontakty, wynalazcy dostrzegli  brak możliwości palenia świec w sposób bezpieczny,  czysty oraz przyjazny dla środowiska, postanowili więc zająć się tą kwestią.

Wynalazcy mają łącznie trzydziestoletnie doświadczenie w przemyśle świeczkarskim – zarówno w branży świec kościelnych jak i konsumenckich. Ich wiedza i doświadczenie pomogły w wynalezieniu opatentowanego Systemu Świec Wotywnych, który jest czystszy i bezpieczniejszy od tradycyjnych świeczników.

System Świec Wotywnych  St Killian’s został po raz pierwszy zaprezentowany w Irlandii w 2010 roku i okazał się sukcesem. Obecnie nasz system jest stosowany w najbardziej prestiżowych katedrach i kościołach na całym świecie.

zapalanie świeczek wotywnych na świeczniku w kościele
Twórcy bezpiecznego systemu świeczek wotywnych

Właściciele

Firma St. Killians jest własnością i jest zarządzana przez doświadczonych specjalistów, którzy w branży świec kościelnych działają od 20 lat.

Właściciel i dyrektor Michael Murphy ( prowadzący działalność pod nazwą Murphy Candles Ltd ), dystrybuuje innowacyjny System Świec Wotywnych  oraz świece ze swojego magazynu w Cahir , Co. Tipperary od prawie 20 lat. Od ponad 10 lat współpracuje i przyjaźni się ze współwłaścicielem i dyrektorem Michaelem Barrett ( właścielem The Candle Company Ltd z siedzibą w Co Galway )

 

O SYSTEMIE – ZALETY SYSTEMU

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA

Zobacz zalety systemu oraz obejrzyj film demonstracyjny
pokazujący istotę działania naszego innowacyjnego systemu.

Nasza Misja

Firma St. Killians działa z wielkim  oddaniem i poświęceniem i jest wiodącym dostawcą bezpiecznych, przyjaznych dla środowiska i innowacyjnych technologii i systemów dla kated , kościołów  i sanktuariów  w Europie i Ameryce Północnej. Wspierana jest przez zaufanych i sprawdzonych partnerów strategicznych.